![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/02/Ogrencilerimiz-Guvenli-Internet-Kullanimi-Egitiminde-3-150x150.jpg)
Öğrencilerimiz Güvenli İnternet Kullanımı Eğitiminde!
13 Şubat 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/02/Okulumuz-4.sinif-ogrenci-velilerimize-13-Subat-2024-tarihinde-rehber-ogretmenimiz-Gulten-Gultekin-tarafindan-Cocugun-Basarisini-Desteklemede-Ailenin-Rolu-konulu-veli-semineri-gerceklestiril-150x150.jpg)
Velilerimize “Çocuğun Başarısını Desteklemede Ailenin Rolü” Konulu Seminer Gerçekleştirildi
19 Şubat 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/02/Okulumuz-12-ve-3.-Sinif-ogrenci-velilerimize-15-Subat-2024-tarihinde-Rehber-ogretmenlerimiz-Gulsen-Eren-ve-Gulten-Gultekin-tarafindan-Cocugunu-Destekleyen-Anne-Baba-Olmak-veli-semineri-gerc-1200x480.jpg)
Okulumuz 1, 2 ve 3. Sınıf öğrenci velilerimize, 15 Şubat 2024 tarihinde Rehber öğretmenlerimiz Gülşen Eren ve Gülten Gültekin tarafından “Çocuğunu Destekleyen Anne Baba Olmak” veli semineri gerçekleştirildi. Katılımlarından dolayı velilerimize teşekkür ediyoruz.