![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Erasmus-Plus-Projesi-Kapsaminda-Ogretmen-ve-Ogrencilerimizden-Olusan-Grup-Yunanistanin-Xanthi-Sehrini-Ziyaret-Etti-1.jpg)
Erasmus Plus Projesi Kapsamında Öğretmen ve Öğrencilerimizden Oluşan Grup Yunanistan’ın Xanthi Şehrini Ziyaret Etti
25 Mart 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/2022-TEB-Sinavi-sonuclari-aciklanmistir.-Asagidaki-linkten-ulasabilirsiniz..png)
2022 TEB Sınavı Sonuçları Açıklandı!
28 Mart 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Genc-Insan-Haklari-Savunuculari-Yetistirmek-1-900x480.jpg)
Hollanda Büyükelçiliği İnsan Hakları Fonu’nun desteğiyle TED Üniversitesi tarafından yürütülen “Genç İnsan Hakları Savunucuları Yetiştirmek” adlı proje kapsamında Okulumuz 10-D sınıfından Sude Suğra KURT Kadın Hakları konusunda 9,10,11.sınıf öğrencilerine yaptığı sunum büyük ilgi topladı. Başarılı sunumu için öğrencimizi kutluyor, çalışmalarının devamını diliyoruz.