![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/TED-Ege-Koleji-Genc-Kiz-Tenis-Takimimiz-Aydin-il-2.si-olmustur-1.jpg)
TED Ege Koleji Genç Kız Tenis Takımımız Aydın il 2.si Olmuştur
27 Şubat 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/TED-Ege-Koleji-Minik-A-Satranc-Takimi-Aydin-Il-3.su-olmustur-2.jpg)
TED Ege Koleji Minik A Satranç Takımı Aydın İl 3.sü Olmuştur
27 Şubat 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/TED-Ege-Koleji-Yildiz-satranc-Takimimiz-Aydin-il-Sampiyonu-Olmustur-1200x480.jpg)
22-25 Şubat tarihlerinde Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılan Aydın Okul Sporları Satranç Turnuvası tamamlanmıştır. Yüksek katılımın olduğu turnuvada maçlar 6 tur üzerinden 45’+ 30″ zaman temposu ile yapılmıştır. Turnuva final sıralamasında; TED Ege Koleji Yıldız Takımımız il şampiyonu olmuştur. Yıldız takımımız ilimizi bölge finallerinde temsil etme hakkını kazanmıştır. Başarılarından dolayı öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyoruz.