![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-Orkestrası-ve-Polifonik-Korolar-Konseri-4.jpg)
TED ORKESTRASI
31 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/06/kodlama.jpg)
KODLAMA VE ROBOTİK EĞİTİMİYLE ÜRETKEN BİREYLER YETİŞTİRİYORUZ
1 Haziran 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-Özel-Anadolu-Lisesinden-Başarı-Geçidi-1200x480.jpg)
TED Ege Koleji Özel Anadolu Lisesi Ödül Törenin de öğrencilerimizin yıl içinde göstermiş oldukları başarılarından dolayı kazanmış oldukları kupa, başarı ve katılım belgeleri verildi. Öğrencilerimiz 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında çeşitli sınavlarda ve turnuvalarda kazandıkları 64 Akademik, 111 Kültür – sanat, 52 Spor başarısı ve 2 Takım birinciliği, 2 Takım ikinciliği, 3 Takım üçüncülüğü olmak üzere toplamda 234 başarı ile okulumuzu gururlandırdılar.