![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/y1-150x150.jpg)
25-26 Mart tarihlerinde Değerli Yazar Murat Moroğlu’nu okulumuzda misafir ettik.
27 Mart 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/3C-150x150.jpeg)
3.Sınıflarımız Arkeoloji Müzesinde
29 Mart 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/2WhatsApp-Image-2024-03-26-at-10.57.29-1-1200x480.jpeg)
Okulumuzun Kapadokya bölgesi gezisi ile Hitit, Pers, Roma, Bizans Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait birçok kültür ve sanat unsurları incelenmiş, Mevlânâ müzesi, Çanak – Çömlek yapımı, Peri bacaları, ve yeraltı şehirleriyle büyülü coğrafyasına ait farklı doğal oluşumları ile öğrencilerimizle ayrı dünyaları bir arada yaşatan keyifli bir kültür gezisi gerçekleştirdik..