![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/TED-Ege-Kolejliler-AB-Kod-Haftasinda-Codeweek-Yerini-Alarak-Gelecegin-Dunyasina-Hazirlaniyor-1.jpg)
TED Ege Kolejliler AB Kod Haftasında (Codeweek) Yerini Alarak, Geleceğin Dünyasına Hazırlanıyor
28 Ekim 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/1-1.jpg)
Cumhuriyetimizin 99.Yılında Okul Bando Takımımız İlçe de Bayram Çoşkusunu Yaşattı
29 Ekim 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/TED-Ege-Koleji-olarak-Cumhuriyetimizin-99.-yasini-cosku-ve-heyecanla-kutladik-1-1200x480.jpg)
Büyük Atatürk’ün; “YA İSTİKLAL, YA ÖLÜM!” çağrısının yürekleri ateşlediği; Türk halkının tek ses tek beden olduğu günün adıdır CUMHURİYET. Biz de bu eşsiz bayramı 6. sınıf öğrencilerimizin hazırlayıp sunduğu “Cumhuriyet Masalı ” adlı oratoryomuzla büyük bir coşkuya ve sevince döndürdük. Yaşasın Cumhuriyet! Yaşasın Türk Milleti!