![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/1-e1543833212470.jpg)
Ana Sınıfı ve İlkokul Öğrencilerimiz Masal Dostlarımız İsimli Tiyatro Oyununu İzlediler
30 Kasım 2018![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/italya1-Kopya.jpg)
Avrupa Ülkelerindeki Katılımcı Okullarla Online Paylaşımlar gerçekleştiriyoruz
12 Aralık 2018![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/obezite1-Kopya.jpg)
Okulumuzda yürütülmekte olan Beslenme Dostu Okul ile Eko Okul Projeleri kapsamında 05/12/2018 Çarşamba günü görevli diyetisyenimiz Olcay BARIŞ tarafından Öğrencilerimize obezite konulu sunum yapılmıştır.
İlkokul, Ortakul ve Lise öğrencilerimize yönelik 3 oturum şeklinde gerçekleştirilen sunum sayesinde; dengeli ve düzenli beslenmenin önemine vurgu yapılmıştır.
İlkokul, Ortakul ve Lise öğrencilerimize yönelik 3 oturum şeklinde gerçekleştirilen sunum sayesinde; dengeli ve düzenli beslenmenin önemine vurgu yapılmıştır.