![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/TED-Ege-Koleji-Lise-Akademisi-Sinav-Komisyonlari-5.-Calistayinda.jpg)
TED Ege Koleji, Lise Kademesi Sınav Komisyonları 5. Çalıştayı’nda
25 Ağustos 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/30-Agustos-Zafer-Bayramimiz-Kutlu-Olsun.jpg)
30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
30 Ağustos 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/08/TED-Ege-Koleji-Ilkokul-ve-Ortaokul-Kademesi-Sinav-Komisyonlari-8.-Calistayinda-1200x480.jpg)
2021-2022 öğretim yılı içinde tüm TED okullarında uygulanacak sınavlarının hazırlanması için oluşturulan “TED Okulları İlkokul ve Ortaokul Kademesi Sınav Komisyonları 8. Çalıştayı” 26-27 ve 28 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirildi. Çalıştayda okulumuz öğretmenlerinden MELTEM CANDAŞ MEMİŞ, FADİME ESEN, BEYZA YILDIZ, NİHAL İNAL, DOĞAN EREN, NACİYE SERBEST, GAMZE URAL, BURCU GÜRBÜZ ve SEÇİL BİÇER kendi branşlarında çalışmalarını gerçekleştirdiler.