![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/2019-2020-eğitim-öğretim-yılı.jpg)
Yeni Eğitim Öğretim Yılında Tüm Öğrencilere Başarılar Dileriz
9 Eylül 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/2019-2020-Eğitim-Öğretim-Yılına-Coşkuyla-Başladık-1.jpg)
Aydın’da 20 yıldır TED Meşalesi Olmanın Verdiği Gurur ve Deneyimle Eğitim Öğretim Dönemine Başladık
9 Eylül 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/Beden-Eğitimi-ve-Spor-mesleki-eğitim-çalıştayı-960x480.jpg)
5/6 Eylül 2019 tarihlerinde TED Ankara Koleji’nde düzenlenen Beden Eğitimi ve Spor mesleki eğitim çalıştayına beden eğitimi bölüm başkanı Ozan Akgün ve SKS Koordinatörümüz Sakine Ertaş ile beden eğitimi öğretmenlerimiz Tuğba Bür, Ali İhsan Taştan, Sevil Gökşin katılım ve katkı göstermiştir.