![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/TED-Ege-Koleji-LOUD-HOUSE-Etkinliğinde-1.jpeg)
TED Ege Koleji “LOUD HOUSE” Etkinliğinde
15 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/25-nisan-2019-kds-sınavı.jpg)
TED EGE KOLEJİ BAŞARIDA EN ÖNDE
17 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/SÖKTAŞ-MÜHENDISLİK-MESLEKLERİNİ-TANIMA-GEZİMİZ..-1-1200x480.jpeg)
Mesleki Rehberlik çalışmalarımız kapsamında her yıl ziyaret ettiğimiz Söke Söktaş Tekstil Fabrikası’nı 11.Sınıflarımızdan Mühendislik alanını düşünen 23 öğrencimizle ziyaret ettik. Değerli Söktaş çalışanlarından Endüstri Mühendisliği, Bilişim Uzmanlığı, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ve Tekstil Mühendisliği branşlarını dinleyen ve sorularını soran öğrencilerimiz daha sonra kumaş üretim tesislerini gezdiler ve üretim hakkında bilgi aldılar. Söktaş çalışanlarına değerli katkıları için teşekkür ediyoruz.