![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/gökkuşağı-kurabiye-3.jpeg)
Minik TED’liler Mutfak Etkinliğinde Göktaşı Kurabiyelerini Yaptılar
5 Aralık 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/anasınıfı-incirliova-anaokulu-ziyareti-1.jpeg)
Minik TED’liler Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Kullanmadıkları Oyuncakları Arkadaşlarıyla Paylaştılar
6 Aralık 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/MÜDÜR-YARDIMCILARI-VE-REHBERLİK-1200x480.jpeg)
Okulumuz müdür yardımcıları ve rehberlik birimi 5 Aralık Perşembe günü Aydın Adnan Menderes üniversitesi Rektörlüğü tarafından Atatürk kongre merkezinde düzenlenen ve ADÜ Psikiyatri Ana bilim dalı tarafından verilen sempozyuma katıldı.