![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-06-03-at-14.23.37.jpeg)
1C ve 1D Sınıfının Bireysel Portfolyo Sunumlarından 2.si 3 Haziran Cumartesi Günü Gerçekleşti..
3 Haziran 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/2-1.jpg)
2.Sınıflarımız Bilim Deney Evinde!
5 Haziran 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/3-1200x480.jpg)
Okulumuz 1.sınıf öğrencileri Aydın Bilim ve Deney Evine gezi düzenlediler. Yaptıkları gezide bilimin , deneyler ile olan bağlantısını gözlemleyip , içselleştirdiler. Katılım gösterdikleri deneyler ile edindikleri bilgileri somut bir şekilde deneyimleme şansı buldular.