![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/Zubeyde-Hanim.jpg)
Bir Anne Tüm Dünyayı Değiştirebilir
14 Ocak 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/iklim.png)
Okullarda Orman “İklim Değişikliğine Etki Eden Faktörler” Etkinliği
15 Ocak 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/hayalimdekiorman-1200x480.png)
Okulumuz 1. ve 2. sınıf öğrencileri ,Okullarda Orman Projesi kapsamında hafta içi işledikleri konuların ardından “Hayalimdeki Orman ” etkinliğini gerçekleştirdiler. Öğrencilerimiz bu etkinlikle , yaratıcılık ve hayal güçlerini de kullanarak ormanların önemini bir kez daha içselleştirmiş oldular.