![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/Minik-TEDliler-1.Sinifa-oryantasyon-programi-ile-merhaba-dediler.jpg)
Minik TED’liler 1.Sınıfa Oryantasyon Programı İle Merhaba Dedi
6 Eylül 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/Minik-TEDliler-Oryantasyon-Haftasini-Keyifle-Tamamladilar-1.jpg)
Minik TED’liler Oryantasyon Haftasını Keyifle Tamamladılar…
8 Eylül 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/Ogrencimizin-Bulundugu-Tenis-Takimi-Turkiye-Sampiyonu-2-900x480.jpg)
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Antalya’da düzenlenen Analig Anadolu Yıldızlar ligi Türkiye Tenis Finallerinde 7.sınıf öğrencimiz Beril Benli takım arkadaşlarıyla birlikte Türkiye Şampiyonu olmuştur. Öğrencimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.