![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/p.kolaj1_.jpg)
2. Sınıflar Bireysel Portfolyo Sunumlarımızın 2.si 20 Mayıs Cumartesi Günü Gerçekleşti
20 Mayıs 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/haber-kolaj-2.jpg)
Öğrencimiz Öykü Nil Kulak ,Modern & Çağdaş Dans, Jazz Dans ve Show Dans Türkiye Şampiyonası’nda Yıldızlar Kategorisinde Grup Olarak Türkiye 2.si Olmuştur!
24 Mayıs 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/haber-kolaj-1-1059x480.jpg)
17-19 Mayıs 2023 Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Modern&Çağdaş Dans, Jazz Dans ve Show Dans Türkiye Şampiyonası’nda, Milli sporcumuz Öykü Nil Kulak, Modern& Contemporary Yıldızlar Formasyon kategorisinde grup olarak Türkiye 1.si olmuştur.
Öğrencimizi kutlar, başarılarının devamını diliyoruz..