![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/lise-toplu-150x150.jpeg)
Öğrencilerimiz, NASA Space Apps Challenge Sertifikalarını Aldılar!
24 Ekim 2023TED Ege Koleji’nin Genç A Kız Voleybol Takımı Nağmalup Yarı Finalde !
24 Ekim 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/Ogrencimiz-29-Ekim-Cumhuriyet-Bayrami-Satranc-Turnuvasinda-Kendi-Kategorisinde-3.-Oldu-1-900x480.jpg)
Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın Satranç İl Temsilciliğinin düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 21-22 Ekim 2023 günlerinde AYDIN GSİM SKS Salonu’nda yapılmıştır. 4 farklı kategoride 5 tur olarak düzenlenen turnuvada, okulumuz sporcusu Yavuz Zengin ,14 yaş altı kategorisinde 3. olarak madalya kazanmıştır. Sporcumuzu kutlar başarılarının devamını dileriz.