![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/Aramızdan-Ayrılışının-81.-yılında-Ulu-Önder-Atatürk’ü-Saygı-Sevgi-ve-Minnetle-Anıyoruz..png)
Aramızdan Ayrılışının 81. yılında Ulu Önder Atatürk’ü Saygı, Sevgi ve Minnetle Anıyoruz.
9 Kasım 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/Ulu-Önder-Mustafa-Kemal-Atatürk’ün-Aramızdan-Ayrılışının-81.-yılında-Saygı-Sevgi-ve-Minnetle-Anıyoruz.jpg)
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Aramızdan Ayrılışının 81. yılında Saygı, Sevgi ve Minnetle Anıyoruz
9 Kasım 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/Öğrencilerimiz-10-16-Kasım-Atatürk-haftasında-Ulu-önderimiz-Atatürkü-andılar-1-1200x480.jpeg)
5. Sınıf öğrencilerimiz, Matematik dersinde “Bir doğal sayının karesi ve küpü” etkinliğinde, doğal sayıların karesini ve küplerini keşfederken, aynı zamanda 10-16 Kasım Atatürk haftasında Ulu önderimiz Atatürk’ü andılar.