![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/8-2-150x150.jpg)
TED Ege Koleji 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Coşkuyla Kutladı.
25 Kasım 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/24-Kasim-Ogretmenler-Gunu-Satranc-Turnuvasinda-Ogrencimiz-Poyraz-Ballioglu-Namaglup-Il-Sampiyonu-Olmustur-150x150.png)
24 Kasım Öğretmenler Günü Satranç Turnuvasında Öğrencimiz Poyraz Ballıoğlu Namağlup, İl Şampiyonu Olmuştur
30 Kasım 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/Nazilli-10-Kasim-Ataturk-Haftasi-Satranc-Turnuvasinda-Ogrencimiz-Il-2.si_-1080x480.png)
Nazilli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Nazilli Satranç İlçe Temsilciliğinin düzenlediği 10 Kasım Atatürk Haftası Satranç Turnuvası 11-12 Kasım 2023 günlerinde 4 farklı kategoride yapıldı. Okulumuz sporcusu Poyraz Ballıoğlu 10 yaş altı kategorisinde yaklaşık 50 sporcu ile verdiği mücadelede, 5 galibiyet 1 beraberlik ile yenilgisiz il 2.si olarak madalya kazandı. Öğrencimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.