![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/haber-kolaj-2.jpg)
Öğrencimiz Öykü Nil Kulak ,Modern & Çağdaş Dans, Jazz Dans ve Show Dans Türkiye Şampiyonası’nda Yıldızlar Kategorisinde Grup Olarak Türkiye 2.si Olmuştur!
24 Mayıs 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/2.jpeg)
Söyleşi İçin Yazarlarımız Hanzade SERVİ ve Mesut ENSARİOĞLU’na Çok Teşekkür Ediyoruz…
24 Mayıs 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-23-at-20.11.37-1200x480.jpeg)
2 -3 Mayıs 2023 Tarihlerinde G.S.İ.M. tarafından düzenlenen okullar arası Minik A il birinciliği müsabakalarında Minik A Yüzme Kız Takımımız İl Şampiyonu olmuştur.
Öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz..