![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/23-Nisan-Haftasindaki-Senliklerimizde-Ogrencilerimiz-Gosteri-ve-Danslarini-Sergilediler-1.jpg)
23 Nisan Haftasındaki Şenliklerimizde Öğrencilerimiz Gösterilerini Sergileyerek, Dans Ettiler
30 Nisan 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/TED-Ege-Kolejinde-Oyun-Ve-Nese-Dolu-Bir-Gun-1.jpg)
TED Ege Kolej’inde Oyun Ve Neşe Dolu Bir Gün!
30 Nisan 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/Kucuk-Kizlar-Bolge-Grup-musabakalarinda-TED-Ege-Koleji-Kucuk-Kiz-Tenis-Takimimiz-C-Grubu-1.-Olmustur.-900x480.jpg)
25-28 Nisan tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen Küçük Kızlar Bölge Grup müsabakalarında TED Ege Koleji Küçük Kız Tenis Takımımız C Grubu 1. Olmuştur. Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyoruz.