![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/5-yaş-veli-anne-baba-eğitimi-Kopya.jpg)
Ana Sınıfı 5 Yaş Velilerimiz Anne Baba Eğitiminde
11 Mart 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/12-Mart-1-Kopya.jpg)
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Duygu ve Coşku İle Gerçekleştirildi
13 Mart 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/kodlama-1-Kopya.jpg)
Okulumuz okul öncesi (5-6 yaş),ilkokul (1.-2.-3.-4.) ve ortaokul 5.- 6. sınıflarda kademe kademe uygulanan kodlama, robotik ve arduino eğitimi ile kodlamaya hakim, projelerini hayata geçirebilen, algoritmik düşünme becerisi gelişmiş, üretken bireyler yetiştiriyoruz.