![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/12-MArt-Kutlama.jpg)
İstiklal Marşı’mızın Kabulünün 99.Yılı ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Haftası Kutlu Olsun
12 Mart 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/12-Mart-İstiklal-Marşı’nın-Kabulü-ve-Mehmet-Akif-Ersoy’u-Anma-Programı-Duygu-ve-Coşkuyla-Kutlandı-1.jpg)
12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Duygu ve Coşkuyla Kutlandı
12 Mart 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/I.Zeytin-Festivali-Hazırlık-Çalışmaları-Devam-Ediyor-1-1200x480.jpg)
Okulumuz 5. Sınıflarının üstlendiği I.Zeytin festivali hazırlık çalışmaları devam ediyor. Öğrencilerimiz çizdikleri zeytinleri tatlandırmak amaçlı süzme işlemlerini sürdürüyor. Bugün bütün gruplar kendilerine ait olan bidondaki zeytinleri süzüp sularını değiştirdiler.