![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/anasınıfında-aile-katılımı-mehmet-demir-aruman-1.jpeg)
Ana Sınıfında Aile Katılımı…
6 Mart 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/Küçük-Erkek-Tenis-Takımımız-İl-Üçüncüsü.jpeg)
Küçük Erkek Tenis Takımımız İl Üçüncüsü
6 Mart 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/Genç-Kızlar-Tenis-Şampiyonlarımız-Türkiye-Finallerinde-1200x480.jpeg)
4-8 Mart tarihleri arasında Muğla’ da düzenlenen Genç Kızlar Tenis Bölge Grup Müsabakalarında TED Ege Koleji Genç Kızlar Tenis Takımız D Grubu şampiyonu olmuştur. Adana’ da düzenlenecek olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutlar, başarılar dileriz.
![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/Genç-Kızlar-Tenis-Şampiyonlarımız-Türkiye-Finallerinde.jpeg)