![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/culture-fest-1-Kopya.jpeg)
7. Sınıf Öğrencilerimizin İngilizce ‘Culture Fest’ Çalışması Gerçekleşti
16 Ocak 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/genç-erkekler-tenis-Kopya.jpg)
TED Ege Koleji Genç Erkekler Tenis Takımımız Aydın İl ŞAMPİYONU
18 Ocak 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/tenis-takımımız-zirveyi-kimseye-birakmadı-Kopya-600x480.jpeg)
TED Ege Koleji Genç Kız Tenis Takımımız oynadıkları tüm maçları kazanarak Aydın İl ŞAMPİYONU olmuştur. 3 yıldır şampiyonluğu kimseye bırakmayan ve geçen sene Türkiye 5. si olan TED Ege Koleji Özel Anadolu Lisesi Tenis Takımımıza mart ayında İzmir’de düzenlenecek bölge grup müsabakalarında başarılar diliyoruz.