![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/Ogrencilerimiz-TED-Kayseri-Koleji-tarafindan-duzenlenen-JMUN-Junior-Model-Birlesmis-Milletler-2023-TKJMUN23-Konferansina-Katildi-5.jpg)
Öğrencilerimiz, TED Kayseri Koleji tarafından düzenlenen JMUN Junior Model Birleşmiş Milletler 2023 (TKJMUN’23) Konferansına Katıldı
6 Nisan 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/Meslek-Tanitim-Etkinliginde-Avukat-Kamil-KAYA-Ile-Birlikteyiz-1.jpg)
Meslek Tanıtım Etkinliğinde, Avukat Kamil KAYA İle Birlikteyiz
7 Nisan 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/Genc-Erkekler-A-Kategorisi-3x3-Basketbol-Turnuvasinda-Okulumuz-Il-SAMPIYONU-1024x480.jpg)
Aydın İl GSİM tarafından okul sporları kapsamında bu yıl ilk defa düzenlenmiş olan 3 × 3 basketbol turnuvasında genç erkekler A kategorisinde okulumuz il ŞAMPİYONU olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.