![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/Aydin-Teknoloji-Senligie-2-Projemiz-Ile-Katildik-7.jpg)
“Aydın Teknoloji Şenliği”e 2 Projemiz İle Katıldık!
21 Mayıs 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/Ogrencimiz-Satranc-Turnuvasinda-3.-Olmustur.jpg)
Öğrencimiz Satranç Turnuvasında 3. Olmuştur!
22 Mayıs 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/Erasmus-Projemiz-Kapsaminda-‘JOURNEY-Projesi-ile-Letonya-Riga-Sehir-Ziyareti-Tamamlandi-1-900x480.jpg)
9-13 mayıs tarihleri arasında İngilizce öğretmenimiz Nur Ak ve 10. Sınıf öğrencilerimizle Erasmus projemiz kapsamından ‘JOURNEY’ projesi ile Letonya, Riga şehrine ziyarette bulunmuşlardır. 5 ülkeden 40 öğrenci ortak proje yürüttüğümüz okulumuzu ziyaret etmişler ve öğrencilerimiz ülke kültürümüz ve tarihi miraslarımızla ile ilgili sunumlar gerçekleştirmişlerdir.