![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Tenis-Basarilari.jpg)
Öğrencilerimizden Tenis Turnuvasında Başarılar
25 Kasım 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/Yasamimiza-Anlam-Ve-Deger-Katan-Icimizdeki-Cevheri-Ortaya-Cikartan-Yolumuza-Isik-Tutan-Kalbi-Ogretmenlik-Meslegi-Icin-Atan-Tum-Ogretmenlerimizin-Ogretmenler-Gunu-Kutlu-Olsun-4.jpg)
Yaşamımıza Anlam Ve Değer Katan, İçimizdeki Cevheri Ortaya Çıkartan, Yolumuza Işık Tutan, Kalbi Öğretmenlik Mesleği İçin Atan Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!
25 Kasım 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Erasmus-Plus-Projemiz-Kapsaminda-Journey-Projesi-Icin-Ispanya-Murcia-Sehrine-Ziyaret-Gerceklestirildi-0-960x480.jpg)
7 – 13 Kasım tarihleri arasında Orta Okul Müdür Yardımcımız Serdar BAŞARIR, İngilizce Öğretmenimiz Cihan POLATKAN ve 11-12. Sınıf öğrencilerimiz Erasmus plus projemiz kapsamında “Journey ” projesi ile İspanya, Murcia şehrine ziyarette bulunmuşlardır. Ortak proje yürüttüğümüz okulumuzu ziyaret ederek eğitim sistemleri hakkında bilgi sahibi olmuşlardır.