![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/TED-Ege-Koleji-Karma-Sergimiz-Cosku-ile-Acildi-1.jpg)
TED Ege Koleji Karma Sergimiz Coşku ile Açıldı!
10 Nisan 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/Saglikli-Beslenme-Ve-Obeziteden-Korunma-Yollarindan-Konustuk-1.jpg)
Sağlıklı Beslenme Ve Obeziteden Korunma Yollarından Konuştuk
12 Nisan 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/kamu-spotu.png)
Depremde ebeveynlerini kaybeden çocuklarımızın elinden birlikte tutalım! Bağışlarınızın yanı sıra çağrımızı paylaşarak çocuklarımızın eğitimleri konusunda duyarlı kişilere ulaşabilmemize aracı olabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için: www.ted.org.tr
#depremgeleceğimiziyıkmasın