![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Buyuk-Gazi-ve-Milli-Mucadele-Ruhu-Konulu-Kompozisyon-Yarismasinda-Ogrencimiz-2.-Olmustur-Derin-Karaokutan.jpg)
“Büyük Gazi ve Milli Mücadele Ruhu” Konulu Kompozisyon Yarışmasında Öğrencimiz 2. Olmuştur
1 Ocak 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Ataturk-ve-Vatan-Sevgisi-Konulu-Kompozisyon-Yarismasinda-Ogrencimiz-2.-Olmustur-zeki-bugrahan-savas.jpg)
Atatürk ve Vatan Sevgisi Konulu Kompozisyon Yarışmasında Öğrencimiz 2. Olmuştur
1 Ocak 2022![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Cumhuriyet-Konulu-Kompozisyon-Yarismasinda-Ogrencilerimizden-Cifte-Basari-ceren-erhuner-inci-su-baybek-1200x480.jpg)
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Aydın Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği “Cumhuriyet ” konulu kompozisyon yarışmasında Okulumuz 12-A öğrencilerinden Ceren ERHÜNER ikinci ,İnci Su BAYBEK de altıncı olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.