![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/sarı-sınıf-beden-eğitimi-dersinde.png)
Sarı sınıf öğrencilerimiz Beden Eğitimi Dersini açık havada yaptılar
25 Ekim 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/Cambridge-ESOL-ve-TOEFL-sınavları-1-1.jpg)
Cambridge ESOL ve TOEFL sınavları sonucunda sertifika almaya hak kazanan öğrencilerimizin sertifika ve başarı belgeleri dağıtıldı
25 Ekim 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/btec-1200x480.jpg)
Avrupanın en geçerli akreditasyon kurumu onaylı BTEC sosyal medya diploma programını tamamlayan öğrencilerimizin. Diplomalarını yapılan törenle aldılar. Uluslararası okullarda ve üniversitelerde geçerliliği bulunan BTEC diplomaları üniversite giriş sürecinde de etkili olmaktadır. Bütün öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.
![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/btec.jpg)