![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/19-mayıs-21.jpg)
TED EGE ÖZEL ANADOLU LİSESİ 9. SINIF ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN HAZIRLANAN ”19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI” PROGRAMI BÜYÜK BİR BEĞENİYLE İZLENDİ.
19 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/ted-bodrum-konser-1.jpeg)
TED EGE KOLEJİ LİSESİ MEŞALE FESTİVALİ İÇİN TED BODRUM’DA
21 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/ana-sınıfında-aile-katılımı-mira-aydın-1-960x480.jpg)
Mavi sınıf öğrencimizden Mira Aydın’ın babası Önder bey aile katılımda bulunarak öğrencilerimize mesleği olan Veterinerlik Mesleğini tanıttı. Değerli Velimize katılımından dolayı teşekkür ederiz.