![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/07/tedegekoleji_2023yks.jpg)
“Başarıda Daima Önde”
21 Temmuz 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/08/Aydin-Valisi-Sayin-Huseyin-Aksoy-ve-Aydin-Il-Milli-Egitim-Muduru-Sayin-Seyfullah-OKUMUS-LGS-Birincisi-Ogrencilerimizi-Makaminda-Kabul-Ettiler-1.jpeg)
Aydın Valisi Sayın Hüseyin Aksoy ve Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Seyfullah OKUMUŞ LGS Birincisi Öğrencilerimizi Makamında Kabul Ettiler
2 Ağustos 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/07/AcceleraTED-Ekibimize-CERNden-katilim-sertifikasi-3-1080x480.png)
Fizik ekibi üyelerimiz (AcceleraTED), katılmış oldukları BL4S yarışmasında gösterdikleri gayret ve başarı sonucunda CERN’den katılım sertifikası almaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi ve öğretmenimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.