![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/Cocuk-Gozuyle-23-Nisan-Konulu-Resim-Yarismasinda.jpg)
“Çocuk Gözüyle 23 Nisan” Konulu Resim Yarışmasında Öğrencimiz Armin Kavaklıoğlu İlçe 2. Olmuştur
29 Nisan 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/Minik-TEDliler-Kendi-Sebzelerini-Yetistiriyor-1.jpg)
Minik TED’liler Kendi Sebzelerini Yetiştiriyor
29 Nisan 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/Beren-Duygu-Yilmaz-1-751x480.jpg)
Aydın İl MEM’in düzenlemiş olduğu “Çocuk Gözüyle 23 Nisan” konulu resim yarışmasında Ortaokul 6/D Sınıfı Öğrencimiz Beren Duygu YILMAZ ilçe 1.si olarak okulumuzu ve ilçemizi ilde temsil etmeye layık görülmüş ve İl genelinde 3. olmuştur. Öğrencimize ödül ve madalyası İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çalışkan tarafından verilmiştir. Öğrencimizi kutluyor, Başarılarının devamını diliyoruz.