![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/Armin-Kavaklioglu.png)
Öğrencimiz “Çocuk Gözüyle 23 Nisan” Konulu Resim Yarışmasında İlçe 2.si Olmuştur
19 Nisan 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/23-Nisan-Ulusal-Egemenlik-ve-Cocuk-Bayramimiz-Kutlu-Olsun..jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun
22 Nisan 2021![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/Beren-Duygu-Yilmaz-1080x480.png)
Aydın İl MEM’in düzenlemiş olduğu “Çocuk Gözüyle 23 Nisan” konulu resim yarışmasında Ortaokul 6/D Sınıfı Öğrencimiz Beren Duygu YILMAZ ilçe 1.si olarak okulumuzu ve ilçemizi ilde temsil etmeye layık görülmüş ve İl genelinde 3. olmuştur. Öğrencimizi kutluyor, Başarılarının devamını diliyoruz.