![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/19Nisam.jpg)
#benbirçocuğum #23nisan
19 Nisan 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/22Nisan-‘Ben-Bir-Çocuğum’-çok-yakında-yarın-11.00’de-yayında-olacak.-Bu-kez-çocuklar-söyleyecek....jpg)
‘Ben Bir Çocuğum’ çok yakında…
21 Nisan 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp-Image-2020-04-20-at-12.30.55-1200x480.jpeg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Meclisimizin 100. yılında TED Ailesi Öğrencilerinin sizlere bir çağrısı var: ‘Evde kalın dediniz, hepimiz evimizdeyiz. Bu defa da siz bize kulak verip 23 Nisan’da şarkımızı paylaşır mısınız? Çünkü Bayramımızı kutlamamıza hiçbir şey engel olamaz!’
#benbirçocuğum
#23nisan