![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/İstiklal-MArşını-şiir-olarak-okuma-yarışması-ortaokul-26.02.2020.jpg)
İstiklal Marşımızı Gururla ve Coşkuyla Söyleyerek 12 Okul Arasından Okulumuz İlçe 2.si Olmuştur
26 Şubat 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/satranç-0.jpg)
Satranç Takımımız Aydın Şampiyonu!
27 Şubat 2020![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/istiklal-marşını-şiir-olarak-okuma-yarışması-lise-26.02.2020-1200x480.jpg)
Aydın il Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği İstiklal Marşını şiir olarak okuma yarışmasında okulumuz, İncirliova’dan katılan 7 lise arasından 1. olmuştur. 5 Mart 2020’de yapılacak olan il seçmelerine katılmaya hak kazanmıştır.
İstiklal Marşını duygulu ve coşkulu bir şekilde okuyan Armağan Ali SARIŞINKAYA’yı başarılarından dolayı tebrik ediyoruz ve il seçmelerinde başarılar dileriz.
![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/istiklal-marşını-şiir-olarak-okuma-yarışması-lise-26.02.2020-1024x684.jpg)