![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/TED-OKULLARI-ALMANCA-ÖĞRETMENLERİ-EĞİTİMİ-3.jpg)
TED OKULLARI ALMANCA ÖĞRETMENLERİ EĞİTİMDE
21 Kasım 201922 Kasım 2019
![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/iyilikhareketi-960x480.jpg)
Ayşe Arman’ın kendi el emeği ile tasarladığı ve sosyal sorumluluk adına insanlara ulaşan iyilik kolyeleri, bu kez Türk Eğitim Derneği burslu öğrencilerine ulaşıyor. 28 Kasım günü saat 18:00’de Bilkent Center’da gerçekleştireceği söyleşide dinleyicileri ile buluşacak olan Ayşe Arman’a, iyilik kolyelerinin satışı ile burs fonumuza yapacağı bağış için teşekkürlerimizi sunuyoruz. #iyilikhareketi
#eğitimdeğiştirir #türkeğitimderneği @bilkentcenter @armanayse