![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/Our-kindergarten-students-Blue-Orange-and-Yellow-Class-had-fun-with-the-story-Were-Going-on-a-Bear-Hunt-4.jpeg)
Our kindergarten students (Blue, Orange and Yellow Class) had fun with the story “We’re Going on a Bear Hunt”
12 Kasım 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/diyabet-günü-14.11-1.jpg)
Okulumuz Uzman Diyetisyeni Tarafından Dünya Diyabet Günü Konulu Seminer Gerçekleşti
14 Kasım 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/TED-EGE-KOLEJİ-ILKOKULU-ÖĞLE-ARASINDA-1-1200x480.jpeg)
Okulumuz ilkokul öğrencileri derslerde olduğu gibi serbest zamanlarını da verimli bir şekilde geçiriyorlar. Bu şekilde arkadaşlık ve yaratıcılığı geliştiren oyun ile öğrenmenin her yerde olduğunu da içselleştirmiş oluyorlar.