![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/Öğrenciler-öğrendikleri-yeni-kelimeleri-kullanarak-karikatürler-yarattılar-1.jpeg)
Öğrenciler öğrendikleri yeni kelimeleri kullanarak karikatürler yarattılar
2 Kasım 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/Our-10th-graders-made-a-dubbing-project-on-the-series-called-Friends.png)
Our 10th graders made a dubbing project on the series called Friends
4 Kasım 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/Cumhuriyet-Yelken-Yarışı-2-1200x480.jpeg)
26-27 Ekim Tarihin de Kuşadası Yat Kulübü tarafından düzenlenen Cumhuriyet Yelken Yarışında IRC-1 Kategorisinde ve Over Word (genel klasmanda) da öğrencimiz Çınar AKIN birincilik ödülü almıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.