TED Ege Kolejinde Yıl Sonu Seminerleri Başladı…
17 Haziran 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/06/TED-MEŞALELERİ-ANKARA’DA-BULUŞTU-1.jpg)
TED MEŞALELERİ ANKARA’DA BULUŞTU!
20 Haziran 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/06/TED-EGE-KOLEJİ-ÇOKSESLİ-GENÇLİK-KOROSU-Büyüledi-1-1200x480.jpg)
“YAPITI YORUMLAMADA KORO – SOLO UYUMU BAŞARI ÖDÜLÜ”
11 – 16 Haziran tarihlerinde Ankara’da düzenlenen, 24. Türkiye Korolar Şenliği’nde okulumuzu temsil eden öğrencilerimiz sahnede göz doldurdu. Okulumuz müzik öğretmeni Meltem ÜLEN yönetiminde;
-Skyfall
-Hit The Road Jack
-Yiğidim Aslanım
-Cumhuriyet Marşı
-Bambaşka Biri
Parçalarını seslendiren koromuz vermiş olduğu konser ile dinleyicilerin ve değerlendirme kurulu’nun beğenisini kazanmıştır. Koromuz festival sonunda başarı sertifikaları ve “YAPITI YORUMLAMADA KORO – SOLO UYUMU BAŞARI ÖDÜLÜ” ile takdir edilmiştir. Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.