![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/minik-erkekler-basketbol-takımı-il2..jpg)
Minik Erkekler Basketbol takımımız Aydın İl 2.
25 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/10.-sınıf-öğrencilerimizin-konya-kapadokya-gezisi-1.jpeg)
TED Ege Koleji Özel Anadolu Lisesi 10. Sınıf Öğrencilerimizin Konya – Kapadokya Gezisi
28 Mayıs 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/Minik-TEDliler-1.Sınıfa-Merhaba-ve-Yıl-sonu-Etkinliğini-coşkuyla-kutladı-10-1200x480.jpg)
Etkinlikte öğrencilerimiz bir yıl boyunca öğrendikleri halk oyunları, salon dansları, bale ve jimnastik derslerinde öğrendiklerini ailelerine sundular. Ayrıca Müzik koroda öğrencilerimiz İngilizce ve Türkçe şarkılar söylediler. Program sonunda 6 yaş öğrencilerimiz kep atma ve başarı belgesi alarak, 5 yaş öğrencilerimiz ise büyüme belgesi alarak sonlandırıldı.