![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/iklimicinokul-Kopya.jpg)
31bin TED’liyle birlikte Greve Gidiyoruz!
28 Mart 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/teb_sınav-1.jpg)
Türk Eğitim Derneği Tam Eğitim Bursu Sınavı Giriş Belgeleri
28 Mart 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/anne-baba-eğitimi-1-Kopya.jpg)
26 Mart Salı günü 6.sınıf velilerimizle gerçekleştirdiğimiz eğitime; “Yaşam Çizgim” isimli terapötik kartlarla oynadığımız bir oyun ile başlandı ve “Ergenlikte Çok Boyutlu Değişim, Çocuğumuzla Sağlıklı İletişim, Başarıyı Destekleyen Aile Olmak, Sınav Sistemi ve Sınanma Duygusu” konuları işlendi.
Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Koordinatörümüz Sema TEMREN ve Rehber Öğretmenimiz Gülten GÜLTEKİN’in hazırlayıp sunduğu eğitime yoğun katılımları ve olumlu dönütleri ile katkı verdikleri için velilerimize teşekkür ederiz.