![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/kardeş-okul-rehberlik-1-Kopya.jpg)
KARDEŞ OKULUMUZLA “PAYLAŞIM ve GÜÇ BİRLİĞİ PROJEMİZ DEVAM EDİYOR !..
14 Mart 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/tedbursu.jpg)
Türk Eğitim Derneği Tam Eğitim Bursu Sınav Başvuruları Başladı!
14 Mart 2019![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/okulöncesi-mimarlık-mesleği-1-Kopya.jpg)
Ana sınıfı öğrencilerimiz Mimarlık Mesleğini Mimar olan Velimiz Seray Ünsal’ın mimarlık ofisine giderek yerinde öğrendi. Gezi kapsamında öğrencilerimiz mimarlık mesleğini , iç tasarım, farklı ev çeşitleri vb. konularında bilgi sahibi oldular.Değerli Velimiz Seray Hanım’a ev sahipliği için teşekkür ederiz.