![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/masatenisi1-Kopya-2.jpg)
MASA TENİSİ TURNUVASI ATATÜRK KUPASI
12 Kasım 2018![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/mtatatürkkupasi1-Kopya.jpg)
MEB MASA TENISI TAKIMI GENÇ ERKEKLERDE TED EGE KOLEJİ AYDIN ÜÇÜNCÜSU OLDU
29 Kasım 2018![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/istanbul1-Kopya.jpg)
19-21 Kasım 2018 tarihlerinde 12.sınıflarımız için gerçekleştirdiğimiz İstanbul üniversiteleri tanıtım gezimizde öğrencilerimiz; Özyeğin Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Koç Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesini yakından tanıma fırsatı buldu. Bu üniversitelerde okuyan öğrencilerimizle de bilgi paylaşımında bulunarak gururlu ve keyifli anlar yaşadılar.