![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/06/S2-1-150x150.jpg)
Orman Timi-Atık Malzemelerle Obje Tasarımı Sergisi
3 Haziran 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/06/2024-SKS-TIYATRO-GECESI--150x150.png)
SKS Tiyatrosunda Buluşmak Üzere….
4 Haziran 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/06/4-1200x480.jpg)
TED Ege Koleji Oda Orkestrası ve Gençlik Koromuzun 30 Mayıs Perşembe akşamı, gerçekleşen konserinde Orkestramız ve Gençlik koromuz; Son Arzum, Ben Varım, Fly Me To The Moon, Vardar Ovası, İf I Were Rich Man, Misirlou ,Parla, Viva La Vida ,Katibim , Another Love ve We Will Rock You eserleri ile seyircilere müzik şöleni yaşattı. Çalışmalarında çok değerli müzik eğitimcilerinin eserlerini icra eden orkestramız ve koromuzun ana teması; bireyi merkeze alan, başarılı, mutlu, çağdaş, özgür düşünen ve kendisini müzik yoluyla ifade eden nesiller yetiştirmektir.
Öğrencilerimizi sergiledikleri güzel performanstan dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.. 🎼
- ??????????????