![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/Aydin-23-Nisan-Ulusal-Egemenlik-ve-Cocuk-Bayrami-Satranc-Turnuvasin-da-Ogrencilerimizden-1.lik-ve-3.luk_-e1714207767264-150x150.jpg)
Aydın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvasın da Öğrencilerimizden 1.’lik ve 3.’lük!
27 Nisan 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/23-Nisan-Tenis-Senliginde-TED-Ege-Koleji-Kucuk-Erkek-Tenis-Takimimiz-SAMPIYON-Olmustur-e1714208976870-150x150.jpeg)
23 Nisan Tenis Şenliğinde TED Ege Koleji Küçük Erkek Tenis Takımımız ŞAMPİYON Olmuştur!
27 Nisan 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/23-Nisan-Tenis-Senliginde-TED-Ege-Koleji-Kucuk-Kiz-Tenis-Takimimiz-SAMPIYON-Olmustur-e1714208635485-682x480.jpeg)
22 Nisan 2024 tarihinde Gençlik Spor il müdürlüğü kapsamında düzenlenen okullar arası 23 Nisan Tenis Şenliğinde TED Ege Koleji Küçük Kız Tenis Takımımız birinci olmuştur. Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.