![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/Balikesirde-Gerceklesen-Tezemir-7.Satranc-Turnuvasinda-Ogrencimiz-Poyraz-BALLIOGLU-Sampiyon-Olmustur-150x150.jpg)
Balıkesir’de Gerçekleşen Tezemir 7.Satranç Turnuvasın’da Öğrencimiz Poyraz BALLIOĞLU Şampiyon Olmuştur
18 Ocak 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-19-at-20.00.09-150x150.jpeg)
1. Sınıf Öğrencilerimizin “İlkokulda İlk Karnem ” Töreni Heyecan ve Coşku İle Tamamlandı
20 Ocak 2024![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/ALFABEMI-BITIRDIM-1200x480.jpg)
Okulumuz 1.sınıf öğrencileri okuma – yazmanın en önemli parçası olan harflerin öğrenimini tamamladılar. Büyük bir azim ve sabırla bu süreci tamamlayan 1.sınıf öğrencilerimizle , bu anlamlı sürecin bitişini “Alfabeyi Bitirdik!” partisi ile sonlandırdık. Hafızalarında güzel bir anı yaratmak amacıyla , okulumuz spor salonunda “Alfabeyi Bitirdik!” partisini gerçekleştirdik. İngilizce ve Türkçe şarkılar eşliğinde danslar edilerek başlanan partide , geleneksel çocuk oyunlari oynanıp , pasta kesimi yapıldı.
Öğrencilerimizi ve onları yetiştiren öğretmenlerimizi kutluyor, daha nice başarı dolu günler diliyoruz..