![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/EGE_2339-2.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı Okulumuzda Büyük Bir Coşkuyla Kutladık..
26 Nisan 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/TED-Ege-Kolejinde-Oyun-Ve-Nese-Dolu-Bir-Gun-1.jpg)
TED Ege Kolej’inde Oyun Ve Neşe Dolu Bir Gün!
28 Nisan 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/II.-Zeytinyagi-Festivalimizin-Urunleri-Emegi-Gecen-Ogrencilere-Takdim-Edildi-4-1200x480.jpg)
Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz geleneksel zeytin festivalimizin ürünleri emeği geçen öğrencilerimize takdim edildi. Zeytinlerin hasatını ve işlemesini gerçekleştiren öğrencilerimiz, verdiği emeğin karşılığını alarak mutlu oldular.