![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-01-at-09.12.34.jpeg)
TED Ege Koleji Küçük Kız Tenis Takımımız Aydın İl 3.sü Olmuştur
1 Nisan 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/TED-Ege-Koleji-Genc-Satranc-Takimi-4.-Olmustur-1.jpeg)
TED Ege Koleji Genç Satranç Takımımız 4. Olmuştur
1 Nisan 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/Yasasin-Muzik-Yasasin-Koro-1-1200x480.jpeg)
TED Antalya Kolejinin ev sahipliğinde 25-27 Mart 2023 tarihleri arasında okulumuz Müzik Bölüm Başkanı Erman BARAN’ın katıldığı “Koro Eğitimciliği ve Şefliği Çalıştayı” gerçekleştirildi.
Sn. Dr. Atilla Çağdaş Değer’in sunumu ile “ iyi ki MÜZİK iyi ki KORO” var duygusunu dolu dolu yaşayan müzik öğretmenleri ve eğitimcilerimiz üç günlük etkinlikten sonra meslek yolculuklarına çok güzel kazanımlar ve anılarla devam ettiler.