![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/Ogrencimizin-Sunumu-Uluslararasi-Erasmus-Projesi-Kapsaminda-16-Ulke-Sunumu-Arasinda-3.-Olmustur-1.jpg)
Öğrencimizin Sunumu, Uluslararası Erasmus+ Projesi Kapsamında 16 Ülke Sunumu Arasında 3. Olmuştur
22 Mart 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/Ana-Sinifi-6-Yas-Velilerimizle-Anne-Baba-Okulu-II.-Oturumumuz-icin-Bir-Araya-Geldik.jpg)
Ana Sınıfı 6 Yaş Velilerimizle Anne-Baba Okulu II. Oturumumuz için Bir Araya Geldik
23 Mart 2023![](https://www.tedegekoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/Yaklasik-150-Sporcunun-Katilimiyla-Gerceklesen-Satranc-Turnuvasinda-Ogrencimiz-Dogukan-BUKE-Sampiyon-Olmustur-1080x480.png)
Nazilli 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Satranç Turnuvası 18-19 Mart 2023 tarihlerinde, Nazilli Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Satranç İlçe Temsilciliği’nin organizasyonuyla gerçekleşti. Düzenlenen satranç turnuvası, 4 farklı kategoride, yaklaşık 150 sporcunun katılımıyla tamamlanmıştır. Okulumuz sporcusu Doğukan Büke maçlarının tamamını kazanarak açık kategoride şampiyon olmuştur. Kendisini kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.